19lat
Strona głównaOfertaSEO/SEMPozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www

* AntySpam - przepisz kod z obrazka:

 

 
 
* Te pola są wymagane

Pozycjonowanie (SEO - z ang. Search Engine Optimization) jest jedną z najskuteczniejszych i jednocześnie najbardziej ekonomicznych form reklamy. Pozycjonowanie pozwala dotrzeć z ofertą do użytkowników, którzy w danej chwili poszukują konkretnych produktów i usług, gwarantuje to osiągnięcie wysokiego zwrotu z inwestycji.

 Na pozycjonowanie strony składa się szereg działań, które mają na celu uzyskanie przez Państwa serwis jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce google.pl dla ustalonych słów kluczowych.

Pozycjonowanie to proces

 Proces pozycjonowania dzielimy na kilka etapów:

 • Analiza słów kluczowych i dobór tylko najbardziej skutecznych.
  Taką analizę przeprowadzają bezpłatnie nasi wykwalifikowani konsultanci.
 • Optymalizacja kodu HTML strony.
  Optymalizacja wykonywana jest po podpisaniu umowy, bez dodatkowych opłat.
 • Optymalizacja zawartości serwisu pod kątem słów kluczowych (modyfikacja lub tworzenie nowych tekstów - SEO copywriting).
  Teksty opracowywane są przez naszych copywriterów w ramach umowy na pozycjonowanie, bez dodatkowych opłat.
 • Budowanie popularności witryny w internecie.
  Zespół doświadczonych specjalistów SEO dba o stały przyrost odnośników do Państwa strony, w celu osiągnięcia jak najwyższych pozycji strony w wyszukiwarce.
 • Raportowanie wyników.
  Co miesiąc otrzymują Państwo raport z osiągniętych rezultatów. Dodatkowo nasi konsultanci ds. obsługi Klienta odpowiedzą na każde Państwa pytanie dotyczące prowadzonych przez naszą firmę prac.

 Najczęściej stosowanym modelem rozliczeń jest płatność za uzyskane pozycje dla wybranych fraz. Wiemy jednak, że każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego posiadamy w ofercie również inne propozycje, takie jak płatności ryczałtowe czy rozliczenie w zależności od liczby użytkowników, którzy dzięki pozycjonowaniu trafią na Państwa stronę.