19lat
OfertaDreamPress - CMSDreamPress - CMS

DreamPress - CMS

* AntySpam - przepisz kod z obrazka:

 

 
 
* Te pola są wymagane

Szukają Państwo najlepszego oprogramowania CMS dla swojej strony? Mamy rozwiązanie, które pomoże administrować stroną firmową, produktową lub informacyjną.

DreamPress-CMS to oprogramowanie, które służy generowaniu stron z systemem CMS nawet w kilka minut. Możliwość generowania konkretnej konfiguracji systemu dla indywidualnego klienta w tak krótkim czasie pozwala na bardzo szybkie realizowanie stron www, zarówno prostych, firmowych, jak i rozbudowanych stron ofertowych. Modułowa struktura CMS-a umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu klient otrzymuje tylko to, co jest mu potrzebne.

Nasz zespół nieustannie pracuje nad poszerzeniem oferty dostępnych modułów i funkcjonalności DreamPressa, sprawiając, że system cały czas się rozwija i dostosowuje do zapotrzebowania rynku oraz potrzeb naszych klientów. Poprzez połączenie bezpieczeństwa, wydajności i szybkości działania, DreamPress stał się jednym z najlepszych rozwiązań na rynku.

DreamPress-CMS posiada wiele modułów i opcji, które z pewnością spełnią potrzeby i wymagania każdego klienta.

Poniżej przedstawiamy aktualną listę modułów i funkcji naszej autorskiej aplikacji CMS:

Artykuły – najpowszechniej używany moduł służący głównie do publikacji tekstów w różnej formie (np. lista tytułów artykułów z rozwinięciem do pełnej ich treści na osobnej podstronie, lista tytułów i leadów z rozwinięciem do pełnego artykułu, cały artykuł i wiele innych). Artykuły są modułem wielokrotnego użytku, to znaczy, że mogą być używane wielokrotnie na całym serwisie. Moduł posiada edytor tekstu WYSIWYG, umożliwiający formatowanie tekstów, wstawianie grafiki, plików flash, dokumentów tekstowych do pobrania, tabel, linków itp.

 artykuly_dp.jpg

Rss – umożliwia wyświetlanie tekstów z innych serwisów www udostępniających kanał RSS.

Archiwum – archiwizowanie artykułów i galerii w osobnym dziale na stronie www.

FAQ (Frequently Asked Questions) – czyli lista najczęściej zadawanych pytań. Pytania i odpowiedzi wprowadza administrator systemu.

Komentarze/recenzje – umożliwia komentowanie (recenzowanie) artykułów, galerii, aktualności, produktów przez odwiedzających serwis www. Admin ma możliwość moderacji wpisów przed publikacją, przez ich akceptację lub jej brak. Może również wprowadzić listę słów zakazanych, co spowoduje brak akceptacji publikacji komentarzy z użyciem tych słów.

Galerie zdjęć – funkcja ta umożliwia dodawanie i wyświetlanie dużej ilości zdjęć w jednym miejscu. Mogą być one zaprezentowane w różny sposób. Opis możemy przypisać każdemu zdjęciu z osobna lub całemu zbiorowi fotografii. Dużym ułatwieniem jest możliwość jednoczesnego dodawania większej ilości zdjęć.

Galerie video - funkcja ta umożliwia dodawanie i wyświetlanie dużej ilości filmów w jednym miejscu. Można je wyświetlać w różny sposób, co odbywa się w odtwarzaczu flashowym. Filmy można zamieszczać w formacie flv lub wstawić bezpośrednio z serwisu youtube.com poprzez wklejenie fragmentu kodu udostępnianego przez tenże serwis.

Galeria audio - umożliwia dodawanie i wyświetlanie dużej ilości plików dźwiękowych w jednym miejscu. Nagrań można wysłuchać za pomocą odtwarzacza flashowego.

Kalendarz wydarzeń – wyświetlany jest w formie jednego miesiąca aktualizowanego na bieżąco. Po najechaniu myszką na kratkę z dniem wydarzenia, tytuł artykułu (wydarzenia) pojawia się w „dymku”. Po kliknięciu następuje przeniesienie do kategorii z pełnym opisem wydarzenia.

Katalog produktów – moduł pozwala na przedstawienie całej oferty poprzez dodawanie pojedynczych produktów. Umożliwia również dodawanie opisu, zdjęcia, galerii zdjęć czy też opcji produktu, jak np. kolor, rozmiar etc. Moduł ten można modyfikować w zależności od potrzeb klienta.

Pliki do pobrania – umożliwia dodawanie dużej ilości plików do pobrania ze strony internetowej. Admin ma możliwość wpisania nazwy pliku, system zaś odczytuje wielkość pliku i rozszerzenie, co wyświetlane jest w widoku pliku na stronie. Moduł dodatkowo został wyposażony w możliwość załączenia pliku wrzuconego w odpowiednie miejsce przez FTP – dodatek jest w szczególności polecany dla tych klientów, którzy muszą umieszczać na stronie duże pliki (10-100mb, a nawet większe), a protokół HTTP na serwerze ma ograniczoną wielkość przesyłanego pliku.

Mapa google – moduł przeznaczony głównie dla firm posiadających swoje oddziały czy placówki w wielu miejscach. Umożliwia on dodawanie na mapie Google tychże punktów, a także umieszczenie informacji teleadresowych i opisu. Dodatkowo moduł został wyposażony w podział na grupy, możliwość dodania własnej ikony lub wybrania jednej z już istniejących.

Pływający pasek z najnowszymi informacjami – pozwala na dodawanie ważnych informacji w formie tekstowej w przewijanym pasku z możliwością ich podlinkowania do dowolnego miejsca w sieci.

Oceny użytkowników – umożliwia ocenianie artykułów i produktów przez użytkowników w skali od 1 do 5.

Zakładki – pozwala na dodawanie kolejnych zakładek do menu głównego (główne działy serwisu).

Kategorie – umożliwia dodawanie kategorii i podkategorii (nieskończona ilość zagłębień) do głównych działów serwisu.

kategorie_dp.jpg

Kopiowanie kategorii – umożliwia kopiowanie zawartości jednej kategorii (z opcją kopiowania zawartości poszczególnych podkategorii) do drugiej, także kopiowanie zawartości z kategorii wersji polskiej do obcojęzycznej. Pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na każdorazowe zamieszczanie zdjęć, plików do pobrania itp.

Dowiązywanie – umożliwia dowiązywanie pojedynczych rekordów (artykułów) do innych kategorii niż pierwotna.

Bannery reklamowe – funkcja ta umożliwia dodawanie bannerów reklamowych (pliki jpg, gif, swf) w wyznaczone miejsca na stronie www. Należy określić rozmiar pliku, nazwę, tekst alternatywny, tytuł oraz URL, do którego ma kierować baner, a także miejsce, w którym ma się wyświetlać. Moduł dodatkowo jest wyposażony w statystyki odsłon, który ma możliwość przypisania do wybranej podstrony oraz możliwość zdefiniowania czasu emisji od - do.

banery_dp.jpg

Przewijane banery – plugin umożliwiający wyświetlanie rozbudowanych reklam w formie zdjęcia, tytułu, krótkiego opisu oraz linku URL (do wewnętrznej podstrony bądź zewnętrznego serwisu). Wyświetlany jest w tzw. slide show (skrypt js) w postaci miniaturki (zajawki) oraz dodatkowo w formie powiększenia aktywnego elementu.

 slidebaners_dp.jpg

Wyszukiwarka – narzędzie służące do odszukiwania treści na stronie www.

Newsletter – możliwość określania jednej lub wielu grup subskrybentów biuletynu, do których mogą zapisać się osoby odwiedzające serwis. Wysyłkę biuletynu można skierować do określonych grup lub do pojedynczych osób. Edycja wiadomości odbywa się za pomoc edytora WYSIWYG.

Skórki – plugin umożliwiający w prosty i szybki sposób podmianę grafiki serwisu.

Page title – plugin polecany w szczególności dla tych stron, które zamierzają się pozycjonować w wyszukiwarkach. Umożliwia wyświetlanie list wszystkich istniejących podstron w serwisie i przypisanie dla nich tytułu i opisu.

Zarządzanie użytkownikami – plugin przeznaczony dla klientów, którzy chcą, aby stroną zarządzała więcej niż jedna osoba. Uprawnienia i rodzaje użytkowników definiowane są przed powstaniem panelu. W momencie dodawania nowego użytkownika możemy przydzielić mu odpowiednią rolę (zawsze jedną), przydzielić go do wybranych kategorii (czy będzie to w formie edycji, czy tylko czytania, zależne jest od roli danego użytkownika) i wyznaczyć mu możliwości. W pluginie dostępna jest historia ruchu danego użytkownika. Dodatkowa opcja to ograniczenie z jakiego IP może dany użytkownik wyświetlić zawartość po zalogowaniu.

Oprócz dostępnych pluginów i modułów istnieje szereg slotów umożliwiających w prosty i szybki sposób wyświetlanie wybranych treści w innej części serwisu np.

FormSlot  – slot umożliwiający wyświetlania formularza – dodatkową opcją jest możliwość wywołania formularza z listą adresatów. Adresatów można zdefiniować w panelu przez podanie nazwy wyświetlanej i adresu e-mail, na który ma spływać zapytanie. Kolejną dodatkową opcją jest formularz pozwalający na złożenie swojego CV za pośrednictwem strony internetowej. Niezwykle atrakcyjną funkcją jest możliwość załączenia zdjęcia oraz wielokrotne uzupełnienie takich sekcji, jak wykształcenie, historia zatrudnienia. Aplikacje spływają na maila w formie pliku pdf.

Slot – ShowContainer – pozwala na wyświetlenie wpisów ze zdefiniowanej kategorii (warunek: jeden typ wpisów na stronie), daje również możliwość ustawienia ilości wyświetlanych wpisów.

Slot – BreadCrumbs – wyświetla ścieżkę serwisu.

Slot – Menu – umożliwiający wyświetlenie menu serwisu (możliwość zdefiniowania poziomów wyświetlania).

DreamPress-CMS posiada możliwość przypomnienia hasła (tylko wtedy, gdy użytkownik zdefiniował wcześniej adres e-mail) oraz opcję wydzielenia niektórych elementów strony dla użytkowników zalogowanych.

Firma Go3.pl daje gwarancję poprawnego i prawidłowego działania aplikacji DreamPress-CMS dla stron www osadzonych na naszych serwerach, oferując jednocześnie pełne wsparcie techniczne.

Jeśli nie chcesz czekać miesiącami na wykonanie swojej strony, lubisz wiedzieć co kupujesz – zgłoś się do nas. DreamPress–CMS to funkcjonalność, skuteczność i szybka realizacja.

Aplikacja posiada wiele innych opcji, z którymi można zapoznać się pod adresem:

http://dreampress-test.dev.go3.pl/

Dostęp do strony:
login: projekt
hasło: projekt

Panel:
http://dreampress-test.dev.go3.pl/admin

login: admin
hasło: test

Prezentowana aplikacja może zostać zmodyfikowana według Państwa potrzeb.

Tworzymy także aplikacje internetowe na indywidualne zamówienie.